Dorostenky nezvládly druhý poločas. Daly v něm jen šest gólů, soupeřky patnáct

I. liga mladších dorostenek

Po minulé výhře přišla porážka. Prvoligové mladší dorostenky Strakonic v sobotu 18. září prohrály v milevské hale s Kunovicemi rozdílem 11 branek – 14:25. V prvním poločase ještě držely domácí hráčky krok a k přestávkové pauze šly s dvoubrankovým mankem (8:10). Po změně stran ale daly už jen šest gólů, soupeř naopak 15, o pět víc než v úvodní části.

Komentář trenéra Martina Haranta: „Průběh a výsledek utkání je pro nás zklamáním. Jedná se o nově sestavený tým hráček Strakonic a Milevska, chybí stále souhra a velké množství technických chyb nás stálo lepší výsledek. Zápas se přetočil na stranu Kunovic ihned po poločase, přestože výsledek v byl v polovině 8:10. Série rychlých útoků během pěti minut ukončila naději na zvrat. Na podprůměrném gólovém skóre se projevila neúčast – ze zdravotních a osobních důvodů – dvou nejlepších střelkyň týmu.“

FAKTA

I. liga mladších dorostenek – 2. kolo: Strakonice – Kunovice 14:25 (8:10). Branky: Klejnová 4, Horažďovská 3 (2), Harantová 3 (1), Čunátová, Koňáková 2 – Machálková 6 (1). Rozhodčí: Pražák, Hladký. Vyloučení: 2:2. ŽK: 1:0. Góly ze sedmiček: 3:2.

Dalším soupeřem Strakonic budou v sobotu 18. září Háje, u Otavy se bude hrát od 15 hodin.