IHF a Hummel uzavírají nové strategické partnerství do roku 2027

Mezinárodní házenkářská federace (IHF) s hrdostí oznamuje nové pětileté partnerství s dánskou sportovní značkou hummel, které bude trvat od roku 2023 do roku 2027, a prodlužuje tak předchozí dohodu, která platila až do roku 2019.

Společnost Hummel, která má ve světě házené dlouholetou tradici, bude i v příštích pěti letech oficiálním dodavatelem vybavení pro IHF na všech akcích pořádaných pod její záštitou v sálové i plážové házené, včetně olympijských her v Paříži 2024.

První akcí, kde se společnost Hummel v rámci nového partnerství prosadí, je aktuálně probíhající mistrovství světa mužů, které se koná na devíti místech v Polsku a Švédsku.

Jako jeden z oficiálních sponzorů soutěže se dánská značka sportovního oblečení rozhodla upozornit na inkluzivitu sportu a na to, že každý by měl mít právo hrát házenou.

Po každém zápase dostane jmenovaný „hráč zápasu“ společnosti Hummel příležitost předat talent a vášeň pro házenou další generaci, a to formou daru házenkářského vybavení organizaci FANT. To platí pro všech 112 zápasů na turnaji Polsko/Švédsko 2023.