Jihočeský kraj nabízí kandidátům do Exekutivy ČSH možnost prezentace na setkání klubů Jihočeského kraje

Ve čtvrtek 4. 2. 2021 proběhlo on-line jednání Exekutivy JčKSH, které mělo na programu jediný bod, a to mimořádné volby do vrcholných orgánů Českého svazu házené. Volby nového vedení ČSH se uskuteční distanční formou v sobotu 13. 3. 2021 od 10 hodin. Exekutiva JčKSH chce umožnit klubům registrovaným v rámci Jihočeského kraje seznámení s jednotlivými kandidáty, jejich vizemi a plány činnosti v rámci ČSH a jejich pohledem na budoucí rozvoj házenkářského hnutí.

Exekutiva JčKSH se proto shodla na svolání mimořádného jednání za účasti zástupců všech jihočeských klubů, kde bude diskutována otázka nadcházejících voleb. Toto „Setkání zástupců jihočeských klubů k volbám do ČSH“ se bude konat v úterý 23. 2. 2021 od 17,00 hod., vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci distanční formou.

Exekutiva JčKSH tímto nabízí jednotlivým kandidátům na funkce v orgánech ČSH prostor pro jejich představení a prezentaci svých vizí a cílů. Kandidátům na prezidenta bude umožněna prezentace v délce max. 10 minut (+ 10 minut na event. dotazy), ostatní kandidáti pak dostanou prostor v délce max. 5 minut (+ 10 minut na event. dotazy).

Kandidáti na funkce v orgánech ČSH, kteří budou mít zájem o prezentaci na „Setkání zástupců jihočeských klubů k volbám do ČSH“, se mohou písemně hlásit na e-mailové adrese bartakfi@seznam.cz a v kopii krausova@handball.cz, a to nejpozději do neděle 21. 2. 2021.

Veškeré detailní informace naleznou členové ČSH v dokumentové sekci po přihlášení do systému H-net 2.0 na is.handball.cz.

Zdroj: ČSH