Mladší dorostenci si připsali pátou výhru, trenérovi se však nelíbil přístup k utkání

II. liga mladších dorostenců

Jedou! Po páté v řadě si strakoničtí mladší dorostenci připsali dva body. V sobotu 28. října si v rámci 7. kola druhé ligy doma poradili s Lokomotivou Vršovice 28:23 (15:9). V tabulce zůstávají třetí o skóre za Pardubicemi.

Vstup do zápasu se domácím povedl, po čtvrthodině hry vedli už rozdílem pěti branek (10:5). Do přestávky pak náskok navýšili na šest gólů a hned po změně stran dokonce na osm (stav 17:9). Jenže hosté nic nezabalili a bojovali. Brzy se dostali opět na rozdíl pěti tref a nadále pokračovali v umazávání manka, výsledkem čehož bylo přiblížení se na dva góly (23:21) deset minut před koncem. Jenže zbývající pasáž Strakoničtí opanovali v poměru 5:2, a tak se žádné drama nekonalo a všechny body zůstaly u Otavy.

Komentář trenéra Davida Bičištěho: „Zápas se vůbec nevyvíjel podle našich představ. Vzhledem k dosavadním výsledkům jsme očekávali hladký průběh a protočení všech hráčů. Bohužel, přístup k utkání vůbec neodpovídal ligovému zápasu. Naše nedůraznost v obraně a individuální hra v útoku místo týmového pojetí dovolila soupeři vyhrát druhý poločas. Není to poprvé, co náš přístup neodpovídal soutěžnímu zápasu. Na této věci důrazně zapracujeme. Pozitivm je návrat Michaela Váněho, který se vrátil po zranění do brány a ke konci duelu předvedl dobrý výkon.“

FAKTA

II. liga mladších dorostenců – 7. kolo: Strakonice – Lokomotiva Vršovice 28:23 (15:9). Branky: L. Bilík 9, Hrdlička 7 (1), M. Vondra 3, Večeřa, Hokr, Korec 2, Halačka 1 (1), Panuška, Kučera 1 – Hlubuček 6 (2). Rozhodčí: Kříženecký, Václavík. Vyloučení: 7:2. ŽK: 2:1. Góly ze sedmiček: 2:4. Diváků: 68.