Oddíl házené pomůže čtyřleté Jasmínce. Připojit se mohou i příznivci klubu

Charitativní akce

Oddíl strakonické házené se rozhodl pomoci dobré věci. Konkrétně čtyřleté Jasmínce, která má problém s pohybem. Ve třech letech jí byla diagnostikována vzácná mutace genu, který zapříčiňuje pomalé „vyzrávání“ svalů. Děvčátko proto potřebuje speciální ortézy. Sbírka běží od konce září na www.donio.cz a uzavřena bude na konci listopadu.

„S příběhem statečně bojující Jasmínky nás seznámil Tomáš Pek. Už v minulosti náš klub podpořil například nemocnou Terezku Kodýdkovou, rozhodli jsme se tedy, že pomůžeme i tentokrát,“ uvedl předseda oddílu Miroslav Vávra. Dodal, že finančně přispět může kdokoliv. „Chtěl bych tímto vyzvat naše fanoušky a příznivce, pokud chtějí, aby se připojili k naší podpoře a Jasmínce rovněž přispěli. Jakoukoliv částkou, každá koruna se počítá. Předem všem děkujeme.“

Výtěžek dobročinné akce bude rodině předán v rámci nadcházejícího utkání první ligy mužů Strakonice – Bystřice pod Hostýnem, který se hraje v sobotu 20. listopadu od 17 hodin. Právě v tento den a v průběhu tohoto utkání bude možné přispět.

Pokud chce někdo přispět už nyní on-line, může tak rovněž učinit na tomto odkazu: https://www.donio.cz/PomocJasmince