Permanentky na nový ročník 2021/2022

Vážení sportovci a příznivci házené,

začíná nová sezona 2021/22. Pevně věříme, že pro náš sport i každodenní život bude lepší než ročník právě ukončený. Ačkoliv nemáme nejmenší tušení, jaký bude vývoj epidemie i vládních opatření, přesto jsme se rozhodli nabídnout vám opět permanentní vstupenky na házenou. Permanenty na sezonu 2020/21 jste si sice moc neužili, nicméně jste jejich zakoupením napomohli našemu klubu překlenout složité období. Za to vám velmi děkujeme! Pro sezonu 2021/22 tedy opět nabízíme permanentky za stejnou cenu jako v uplynulých sezonách, tj. 700,- Kč/sezona. Podmínky jsou stejné jako v uplynulých letech. Nabídka zápasů je však pro tuto sezonu obohacena o 2. ligu žen, která se do naší házenkářské svatyně vrací po dlouhých 5 letech.
Aktuální situace je stále velmi nejistá a nikdo z nás netuší, co nás v nejbližších dnech, týdnech či měsících čeká a jaká budou rozhodnutí Českého svazu házené a Vlády ČR. Pokud byste si chtěli pořídit permanentky na nadcházející sezonu, tak mne prosím obratem kontaktujte – mail: moravecfilip@seznam.cz, tel.: 728 221 040, 724 257 539.

Předem však upozorňujeme, že v případě jakýchkoliv vládních restrikcí, případně opětovného uzavření soutěží nebudeme moci vložené finance majitelům permanentních vstupenek vracet zpět!

Současně si vás touto cestou dovolujeme požádat o maximální dodržování aktuálních epidemiologických opatření MZČR.

Děkujeme všem za podporu, za HBC Strakonice 1921 Filip Moravec.