Startují on-line tréninky. Poprvé z Nového Veselí s Adamem Ptáčníkem

Nové vedení ČSH připravilo menší projekt pro mládež – jedná se o přibližně 45minutové on-line tréninky, které budou probíhat pravidelně jednou týdně pod záštitou TCM (Tréninkové Centrum Mládeže) za účasti zajímavých házenkářských osobností. Jsou určeny pro různé mládežnické kategorie. Trénink bude probíhat on-line pod vedením trenéra TCM a společně se zajímavým hráčem nebo hráčkou. První trénink proběhne už teď ve čtvrtek 1. 4. v 15.30 pod záštitou Nového Veselí.

I doma nebo na zahradě se dá bezvadně potrénovat. Ale že už vás on-line tréninky bez kamarádů tolik nebaví? Co si takhle vyzkoušet, jak se trénuje i v jiných týmech, zatrénovat si s reprezentanty a načerpat novou inspiraci a chuť do dalšího trénování? A ještě si můžete zasoutěžit o skvělé odměny! Už ve čtvrtek 1. dubna 2021!

Mládežnické týmy Nového Veselí patří k nejúspěšnějším výběrům v Česku. Pojďte si vyzkoušet trénink pod vedením zkušeného trenéra TCM Nové Veselí Róberta Barty. Společně s vámi se zapotí český reprezentant Adam Ptáčník a vy ještě můžete vyhrát reprezentační dres nebo karty podepsané českými reprezentanty. Při společném on-line tréninku se nudit určitě nebudete!

Kdy? Ve čtvrtek 1. 4. 2021 v 15.30 (trénink cca 45 minut)

Kdo? Trénink je určen pro kategorie minižáků a mladších žáků, zapojit se ale mohou i větší házenkáři

Jak? On-line na platformě google.meet připojením na adrese https://meet.google.com/zcm-fmpq-xpx

S kým? S reprezentantem Adamem Ptáčníkem a trenérem TCM Nové Veselí Róbertem Bartou

Co budete potřebovat? Papírovou lepící pásku a 4 – 6 kusů starších větších (dospěláckých) ponožek

O co se bude soutěžit? Reprezentační dres a karty podepsané českými reprezentanty