Strakonice budou mít znovu pět zástupců v ligových soutěžích pro sezonu 2024/2025

Ligové soutěže 2024/2025

V nové sezoně 2024/2025 bude mít HBC Strakonice 1921 opět pětici zástupců v ligových soutěžích. A-tým mužů bude hrát potřetí v řadě (celkově počtvrté) Chance extraligu (12 účastníků), i nadále pod vedením trenéra Michala Zbírala. Soutěž odstartuje v sobotu 7. září, kdy Jihočeši zamíří na hřiště mistrovské Karviné, stejně jako v předešlých dvou ročnících.

Béčko mužů bude tradičně startovat ve druhé lize, ve skupině jihovýchodní Čechy, která má 11 účastníků. Strakoničtí začnou v sobotu 14. září doma s Lokomotivou Vršovice. Trenérem zůstává Roman Nejdl.

Ve druhé lize budou znovu hrát i mladší dorostenci HBC, nadále pod vedením Davida Bičištěho a Václava Hokra. Soutěž o 12 týmech (skupina jihovýchodní Čechy) začnou v sobotu 14. září na svém hřišti proti Lokomotivě Vršovice.

Dvě družstva bude oddíl mít v kategorii dorostenek. Starší tým bude působit v první lize (v minulém ročníku hrál druhou ligu), trenéry zůstávají Martin Harant a Matěj Harant. Do sezony vstoupí v neděli 8. září na hřišti Písku, soutěž má 11 účastníků.

Ve druhé lize (skupina Čechy) se opět představí mladší dorostenky HBC, které stejně jako předtím povedou Eva Krausová a Šárka Němcová. Mistrovskou premiéru si družstvo odbude 8. září venku proti Písku B, soutěž má 12 účastníků.