Trénovat lze i během karantény! Zapojte se do výzvy týmu mužů

Tréninková výzva

Kvůli aktuální situaci vyhlášení nouzového stavu a karantény stojí všechny házenkářské soutěže a uzavřena jsou už dva týdny i všechna sportoviště. To ještě nějaký čas potrvá, nejde tedy kolektivně trénovat. Individuálně se však každý sportovec může i v omezených podmínkách připravovat sám. K tomu se rozhodl přispět i házenkářský A-tým mužů.

„Od středy 25. března budeme zveřejňovat výzvy pro mladé házenkáře a házenkářky, aby se udrželi v kondici a zlepšili své dovednosti,“ vysvětlil trenér Michal Zbíral. Jak přesně celá věc proběhne? Tým mužů natočí vzorová videa, která umístí na Instagram a Facebook. Mladí házenkáři a házenkářky následně natočí, jak jednotlivé výzvy plní. Videa budou postupně umisťovat na Instagram strakonického klubu, označí profil a přidají hashtag #HBCSvyzva.

Celá akce je pojata současně jako soutěž. „Po skončení karantény vylosujeme deset hráčů, kteří splnili všechny výzvy, a ti se mohou těšit na ceny v podobě zboží od firmy Adidas,“ upřesnil Michal Zbíral. Ti, kteří chtějí soutěžit, se musí na Instagramu registrovat. Sledovat jen videa lze i bez registrace.

Link zde: https://instagram.com/hazena_strakonice?igshid=pvy2n2fb8h3y