Házená v televizi: Finále MOL Ligy na bezplatné SPORTY TV!

Fanoušci budou mít možnost sledovat finále MOL Ligy na bezplatné sportovní stanici SPORTY TV. „Jsme moc rádi, že jsme se s házenou domluvili a ženské finále budeme moct fanouškům nabídnout,“ těší se šéfredaktor televize Jiří Kalemba. Pokud tedy nebudete fandit přímo na místě, můžete tak učinit u vašich televizních obrazovek. Už brzy zjistíme, zda nakonec nejvyšší ženskou soutěž ovládne Most, nebo Kynžvart.

„Fanoušci ženské házené si budou moct finálové zápasy užít včetně studia,“ upřesňuje marketingový ředitel České házené Michal Špaček. Finále české části ženské interligy se nekompromisně blíží. Už 11. května se Most představí na palubovce Kynžvartu. Tento zápas budou fanoušci moct sledovat ze záznamu, od 19:15.

Odvetné utkání bude vysílané živě. V sobotu 18. května totiž Most přivítá Kynžvart na své palubovce, rozhodovat se bude o titulu. A u toho nesmíte chybět.

Nová sportovní stanice Sporty TV si dala za cíl zpřístupnit exkluzivní obsah a emoce všem fanouškům bezplatně. Převážnou část jejího programu tvoří přenosy a záznamy halových sportů. Nenechte si ujít napínavý boj mezi Mostem a Kynžvartem. Už brzy.

Jak naladit Sporty TV

Rozpis finále MOL Ligy

sobota 11.5. 16:00
Házená Kynžvart – DHK Baník Most
(Sporty Tv od 19:15 ze záznamu)

sobota 18.5. 17:00
DHK Baník Most – Házená Kynžvart
(Sporty TV živě)