Jubileum věrného fanouška Petra Brůčka. Klub mu popřál k 60. narozeninám

Jubileum

Věrný fanoušek strakonické házené Petr Brůček oslavil 27. května 60. narozeniny. Klub mu k jeho kulatému jubileu popřál v sobotu 1. června při příležitosti přátelského utkání mezi domácím oddílem a spřáteleným klubem z Hofenu z předměstí Stuttgartu, který dorazil na tradiční přátelskou návštěvu. Stalo se tak před zahájením samotného zápasu.

Oslavenec Petr Brůček, který je součástí strakonického „kotle“, převzal před necelými dvěma stovkami diváků z rukou předsedy klubu Miroslava Vávry dárek, jehož součástí byla týmová fotografie extraligového A-týmu z uplynulé sezony 2023/2024. Pogratuloval mu i někdejší kapitán áčka a stálá ikona strakonického oddílu Martin Mošovský.

„Petr Brůček je už nedílnou součástí strakonického klubu. V minulosti nám vypomáhal v roli maskota, aktuálně je vůdčí osobností našeho fanklubu, který o sobě dává vědět zejména při zápasech extraligy. Děkuji Petrovi za věrnost oddílu a vytrvalost a neúnavnost, s jakou podporuje naše kluky. Celý klub mu přeje jen to nejlepší a především hodně zdraví. A abychom se ještě dlouho potkávali při společném fandění a radosti se strakonickou házenou,“ popřál jubilantovi šéf klubu Miroslav Vávra.