Mladší dorostenci v loučení se sezonou deklasovali Havlíčkův Brod o 15 gólů

II. liga mladších dorostenců

Jednoznačným vítězstvím udělali tečku za sezonou mladší dorostenci strakonické házené. Ve 22. kole druhé ligy v sobotu 4. května doma deklasovali šestý Havlíčkův Brod 39:24 (21:11). V konečné tabulce skončili třetí, tuto pozici už měli jistou. Celkově ve skončeném ročníku zaznamenali 14 výher a šest porážek.

V derniéře měli utkání od začátku plně ve své moci. Brzy vedli 5:0 a následně 8:1. V 16. minutě už vedli o devět branek (14:5), ve 26. minutě dokonce o 12 gólů (20:8), do pauzy soupeř snížil na rozdíl deseti tref (21:11).

Po změně stran Jihočeši znovu náskok navýšili na 12 gólů, ale pak hosté stáhli na osm, aby později znovu Strakoničtí odskočili – v 54. minutě až na 34:20 a tři minuty před koncem na 37:21. Hosté stihli z manka umazat už jen jednu branku.

II. liga mladších dorostenců – 22. kolo: Strakonice – Havlíčkův Brod 39:24 (21:11). Branky: M. Vondra 8, Halačka 7 (2), Kobliha, L. Bilík 6, Levý 4, Hrdlička 3, Večeřa, Hokr 2, Korec 1 – Urbanec 6 (1). Rozhodčí: Rutta, Ledvinka. Vyloučení: 1:2. ŽK: 1:0. Góly ze sedmiček: 2:3. Diváků: 64.