Na pohybový seminář zvou Tomáš Nejdl, Adam Nejdl a Ondřej Landsinger

Zdravíme všechny milovníky sportu a pohybu. Rádi bychom vás pozvali na pohybový seminář, na kterém bychom se chtěli věnovat několika důležitým strukturám těla. Každé z 5 struktur bychom věnovali zhruba 1 hodinu, přičemž bychom od krátké teorie prošli vždy několik cviků a jejich variant dle obtížnosti. Seminář je opravdu pro každého, kdo se chce o sobě nebo svém těle dozvědět více a pro všechny co se chtějí hýbat lépe (trenéři a jejich svěřenci, sportovci, sportující veřejnost a všichni ostatní v jakémkoli věku). 

Proč? Pohyb je základní potřeba každého člověka. My však stále více tíhneme k pasivitě, trávíme čas v sedě, za volantem, počítačem, na gauči… Mnoho dnešních neduhů pramení právě z nedostatku pohybu, který může být podpořen tím, že si moc lámeme hlavu s tím, jak se vlastně hýbat a že existují zábavnější činnosti. A to chceme zbořit! 

Nechci, aby byl seminář o povídání, ale prožívání. To, co jsi popíšeme, si také vyzkoušíte, pokud budete sami chtít, a úrovně se opravdu nemusíte bát, ale také se nemusíte bát, že by vám to nic nedalo. Jmenovitě vás zve Tomáš Nejdl, Adam Nejdl a Ondřej Landsinger.

Společně už nějaký pátek v rámci studia tréninku a fyzioterapie tvoříme a pomáháme mladým sportovcům. Do toho, co víme, jsme investovali mnoho hodin studia, tréninku, objížděli jsme kurzy a poznávali různé přístupy. A teď bychom chtěli pomoci i vám se lépe hýbat, lépe trénovat, cítit se v těle lépe a vědět proč!

Průběh: krátká teorie a hodně pohybu v praxi v rámci dvou 3hodinových bloků oddělených pauzou na oběd.
Co sebou? sportovní oblečení, boty do haly, možná i ven kdyby bylo počasí, ideálně tvrdý míček-golf, lakros, masážní (méně ideálně tenisák) + blok na zápisky, postřehy a objevy.
Cena? 900 Kč-kapacita omezena (10-40 lidí) + materiály budeme natáčet a poté vám je nasdílíme! 
Kde? oblouková hala Strakonice: Máchova 108, 386 01 Strakonice I 
Kdy? 21.7. 9:00-12:00 a 13:30-16:30 (sraz kolem 8:30) 
Kontakt: email: tomas.nejdl19@seznam.cz, tel: 735828881, IG: @tomas.nejdl / @injury.challenger, Whatsapp
Pokud máte vážný zájem, registrace na mail: tomas.nejdl19@seznam.cz

Video pozvánka
IG

Těšíme se na vás✌️