Parádní druhé místo!

O víkendu se pěkně obsazeného turnaje v Lázních Kynžvart (3 denní turnaj, systém každý s každým) zúčastnilo družstvo minižaček. Trenérka Magdalena Koubová byla velmi spokojena s přístupem i hrou všech hráček a nakonec z toho ve výsledku bylo krásné druhé místo. Pořadí turnaje: 1. Slavie Praha, 2. HBC Strakonice, 3. Sokol Písek. Naše holky se celý turnaj překonávaly v obraně a i v útoku jsme hrály většinou pěknou házenou, kdy si zahrály všechny hráčky. Velmi pozitivním rysem je také to, že holky můžou hrát na více postech a tak je i v případě zranění (nebo únavy) možnost rotovat se sestavou. Střelecky celý turnaj zářila Eliška Hokrová a dokonce nejlepší brankářkou turnaje byla vyhlášena Michaela Holubová. Nakonec jediným stínem turnaje bylo zranění Kláry Bilíkové (výron, sádra), která do svého zranění předváděla také výborné výkony.

Výsledky našeho družstva: HBC : Kynžvart 15:3, HBC : DHC Plzeň 13:7, HBC : Kobylisy 11:3, HBC : Slavie Praha 7:13, HBC : VŠ Plzeň 12:4, HBC : Písek 8:6 (překvapení a náš nejlepší výkon na turnaji), HBC : Ústí nad Labem 18:4, HBC : Milevsko 12:2, HBC : DHC Plzeň „B“ 15:6, HBC : Háje Praha 13:5.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě:

Hokrová Eliška, Nárovcová Denisa, Bilíková Klára, Pořízková Tereza, Pavlová Nela, Hovorková Sofie, Kubešová Eva, Jenešová Kateřina, Sedláčková Marie, Holubová Michaela, Vogeltanzová Rozárka.

Magda Koubová