Resumé Romana Nejdla

Podařilo se… Spanilá jízda jarními odvetami, odčinění 2 podzimních porážek v Jablonci a Šťáhlavech a exkluzivní vystoupení v Lounech, na půdě největšího konkurenta v boji o prvenství ve 2. lize staršího dorostu. Podařilo se… Tým 17 hráčů, do kterého skvěle zapadli 4 mladší dorostenci (J. Vondra, M. Bilík, J. Strnad a Mirek Tíkal) vytvořil během sezóny skvělou partu. Tréninková účast a morálka pro mě byla zavazující a zároveň přinášela chuť se všemi pracovat. Až na pár utkání, zejména se slabšími soupeři, jsem byl velmi spokojen s předvedenou hrou, přístupem a vystupováním hráčů. Další radost mi přineslo postupné zapojování kluků do kategorie mužů. Přes počáteční respekt se postupně hráči Martin Němec, Lukáš Hackl, Adam Beneš, Roman Rejžek, Kryštof Lukeš, Petr Koudelka stali nedílnou součástí B týmu mužů ve 2. lize. Samozřejmě i Marek Nejdl, který se stal plnohodnotným hráčem „áčka“. Podařilo se… Vybojovali jsme 1. místo a s ním spojené právo účasti v baráži o 1. ligu staršího dorostu.

NEPODAŘILO SE, že jsme na podzim umožnili 3 našim hráčům (Marek Nejdl, Mirek Tíkal, Michal Tíkal) hostovat v Talentu Plzeň. V dobré víře podpořit jejich růst, vývoj, sebevědomí v nejvyšší dorostenecké soutěži. Byť tam všichni nakonec odehráli pouze „epizodní“ čas, nastoupili v soutěži, do které se chceme v baráži probojovat. Stanovy ČSH neumožňují startovat v jedné soutěži za více týmů a baráž je součástí 1. ligy staršího dorostu.

Na základě této, pro mě těžko pochopitelné skutečnosti jsem se rozhodl nepřihlásit náš tým do baráže o nejvyšší dorosteneckou ligu. Zároveň jsem se rozhodl nepřihlásit tým staršího dorostu HBC Strakonice v příští sezóně ani do 2. dorostenecké ligy a rezignovat na pozici trenéra dorostu HBC Strakonice.

Roman Nejdl

Připomínám, níže je možnost diskuze

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.