Strakoničtí mladší žáci skončili na turnaji v Hostivicích pátí

Turnajově

Mladší žáci strakonické házené se o víkendu 18.-19. června zúčastnili posledního ze sedmi turnajů pořádaných v Hostivicích. Za nepřítomnosti družstva z Jičína, které se omluvilo, strakoničtí chlapci obsadili 5. místo.

Výsledky: Strakonice – Náchod 15:23, Strakonice – Plzeň 15:17, Strakonice – Hostivice 20:29, Strakonice – Lovosice 13:24, Strakonice – Most 23:12. Branky celkem: M. Vondra 23, M. Dunovský 12, Mráz, Moravec 10, Levý 9, Vogeltanz 6, Cimburek, Čech 4, Kuželka 3, Havlík, Kočí, Šesták 2, gólmani Čejka a Váně.

„Pochvalu zaslouží nejlepší střelec Michal Vondra. Jen je škoda, že nechtěl v této kategorii hrát celou sezonu, to je na zamyšlení. Zbytek týmu bojoval alespoň v prvních dvou zápasech,“ hodnotil trenér Michal Čech. Turnaj byl velice kvalitně obsazen. Náchod byl nejlepším českým družstvem na Prague Handball Cupu v této kategorii, skončil třetí. A celky jako Plzeň a Lovosice mají zvuk. „Nicméně se potvrdilo, že pokud nebudou kluci více házenkářsky pracovat, pomyslný vlak nám v této kategorii ujede! Snad se v příštím ročníku tohoto krásného turnaje umístíme lépe a ukážeme, že ve Strakonicích rostou také velké naděje pro házenou,“ poznamenal Michal Čech.